| Boghistol a întrebat:

recent a intervenit o problema.Cand intru pe google play imi scrie,, google play eroare la recuperarea informatiilor de pe server [RH-01],, dar chrome imi merge. Vreau sa ma ajutati sa pot folosi iarasi google play. Funda pentru cel care ma ajuta sa fixez problema.

1 răspuns:
| BoboM a răspuns:

Dude. reseteaza telefonul. dar nu din acea resetare care o gasesti in setari. Add me on skype/facebook si iti spun exact ce trebuie sa faci si telefonul va merge chiar mai binewinking Skype : bobo_lary666. Facebook : Bobo