| KrEaThYvE a întrebat:

am o rugaminte. credeti ca puteti sa imi dati un link, mess, sau ceva de unde pot lua cs 1.6 steam?
va rog mult:happy raspunsul cel mai bun primeste funda +vot

Răspuns Câştigător
| wdRink a răspuns:

Cs 1.6 steam inseamna sa il cumperi. Costa 10 euro dar il gasesti si mai ieftin. Il gasesti pe computergames : http://shop.computergames.ro/......team-key/. Il poti cumpara si prin sms aici. Iti da un key pe care-l bagi in programul Steam, pe care-l iei de aici : http://store.steampowered.com
Si de aici il gasesti de cumparat.

In rest sunt doar versiuni crackuite ale jocului, care de asemenea merg online. Singura diferenta este ca esti mai apreciat daca ai steam, si poti juca pe servere steam-only unde joaca jucatori mult mai buni. + ca poti juca pe servere gen playzeek.

E plin internetul de versiuni crackuite, dar iti recomand pe cel de pe freakz : scrii pe Google "cs 1.6 freakz"
Nu sunt in comunitatea aia, nu fac reclama, stai calm, e doar un cs fara alte prostii in el, foarte putin modificat.
Eu folosesc steam si iti zic ca n-are rost sa-l cumperi daca nu stii sa joci, decat daca vrei sa incurajezi Valve :)

| KrEaThYvE explică (pentru wdRink):

Am inteles si chiar m-a ajutat ce ai spus dar mai de mult un prieten mi-a dat un cs cu steam original si credeam ca e de pe net... credeam ca exista site-uri cu steam inclus in cs happy multumesc

| wdRink a răspuns (pentru KrEaThYvE):

Nu Steamul e inclus în CS, CS-ul e inclus în Steam. Steam e o platformă de promovare a jocurilor. Acolo găseşti de cumpărat majoritatea jocurilor. E incorect, cu toate că toată lumea o spune aşa, să zici am steam referindu-se la cs cumpărat. Steam poate avea oricine, programul si contul sunt gratis. Corect ar fi am cs cumpărat, sau am cs original happy

| KrEaThYvE explică (pentru wdRink):

Auzi poti sa imi dai niste site-uri de unde pot sa descarc un cs bun, fara virusi si grafica bunahappy?

| wdRink a răspuns (pentru KrEaThYvE):

Grafica e aceeaşi la toate. Unele mai schimbă armele, unele modele si puţin texturile, dar engine-ul pe care funcţionează CS-ul nu permite mai mult. E un joc din 1996...
Ţi-am zis, cel de la freakz e bun : http://www.freakz.ro/......19660.html

| KrEaThYvE explică (pentru wdRink):

L-as juca dar imi da o eroare si nu pot sa iti spun ce eroare pentru ca l-am sters