| AdiFCSB a întrebat:

Buna all... dati`mi si mie un concurs unde pot sa castig o licenta steam plzzz lasati linkul daca nu puteti sa lasti linkul lasati`va idu si imi dati linkul pe mess plzzz. cine imi da un link cu un concurs un de castiga o licenta steam primeste funda big grin

1 răspuns:
| dov76 a răspuns:

Licenta de steam? cont pe steam iti poti face gratuit iar jocurile le cumperi dupa aceea de pe computergames prin sms sau direct de la steam cu cardul, acum in functie de ce jocuri preferi sunt o groaza acolo happy.