| AlphaRo03 a întrebat:

Am o serie de întrebări despre IT. Sa începem...

Rulează bine GTA 5 pe sistemul ăsta?

Intel Core i5-3470 3.20 GHz, 8GB DDR3, HDD 500GB, MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OC 2GB, DVD-RW

Sistemul vine cu tot cu placa audio și restul componentelor care nu sunt reamintite?

Ce părere aveți despre acest monitor (preț 600 lei )

Monitor Gaming LED ASUS 24", Wide, Full HD, 1 mersi, DVI-D, D-Sub, HDMI, Boxe, Negru, VE248HR

Are boxe integrate? Credeți ca se aud ok?

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Da ruleaza destul de vine dar la nivelul sstemului, nu te gandi ca poti juca pe ce setari vrei tu gta v cu placa aia video.Monitorul este bun si are boxd integrate doar ce ai scris tu asta!

| AlphaRo03 explică (pentru alexboss2020):

Am dat copy paste, îmi poți spune mai multe despre acest sistem?

| alexboss2020 a răspuns (pentru AlphaRo03):

Ce vrei mai mult sa iti spun, ai in specificatii tot ce vrei sa stii despre procesor, placa video, rami!

| AlphaRo03 explică:

Dau funda!