| WhiteTheShowZ a întrebat:

Am o unitate veche de 2 ani si as vrea sa-mi iau una cu i7..Pe unitatea asta veche am steam + jocuri ( cs go si gta 5). Vreau sa stiu ca daca o sa am unitatea asta cu i7, jocurile de pe steam vor ramane si le pot instala pe unitatea noua
? Daca nu ati inteles va voi da intrebarea simpla:: Se poate juca jocurile pe steam pe alt calculator? Logandute pe steam bineinteles.

Răspuns Câştigător
| Brainyyuck a răspuns:

Normal ca poti. copiezi tot dosarul de STEAM pe un stick ceva si dupa muti pe noul pc. Apropo pentru jocuri i7 nu e recomandat, mai bine ia-ti un i5k. parerea mea.

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Salut!
Nu trebuie sa pui nimic pe stick. Jocurile se vor salva in librarie, pe serverele lor. Trebuie doar sa te autentifici si sa le descarci din nouwinking