| ACat a întrebat:

Am o urgenta deci va rog raspundeti cat mai repede.Imi puteti da un site unde imi pot recupera contul webkinz si sa pot schimba codul caci mi-a fost furat si acum daca schimb parola urmatoarea zi iar e schimbata de cel care mi-a furat contul. Va rog ajutati-ma! Dau funda si va multumesc enorm daca m-ati ajuta.

Răspuns Câştigător
| UnicornsAreLove a răspuns:

Hey! Eu stiu ce sa faci! Du-te pe siteul webkinzromania.ro si du-te la contact.Acolo trimitele celor de la webkinz ce ai patit si ei iti vor pune niste intrebari si vor rezolvawinking

1 răspuns:
| silviuta_6910 a răspuns:

Din greseala ai spus parola cuiva daca da atunci discuta ci el sau ea orcine ar fi daca nu vrea discuta cu mama sau tatal tau depinde cu cine vrei si rezolva asta