| NeaguDenis a întrebat:

Mi-a fost furat contul de pe un joc de cineva din afara, ce pot face pentru a-mi recupera contul pentru că a schimba parola și emailul?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tot ce poti face este sa iei legatura cu cei din stafful acelui site sa le explici (de preferat in engleza daca sunt straini) si sa le zici de prima adresa de email- cea cu care te-ai inregistrat, vor verifica in LOG-ouri si posibil sa te ajute. le zici ca adresa ta de la inregistrarea pe platforma lor este inca valida si o poti folosi spre a iti recupera contul!
De ce le zici de adresa originala cu care te-ai inregistrat? pentru ca dupa aceea cel care ti-a sustras contul si-a trecut o adresa proprie.

| lpavel a răspuns:

Iei legatura cu administratorul platformei si ti-l va recupera!

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Contactează linia de ajutor a platformei și spune-le ca ti a furat contul și ți-l vor recupera.