| belfast a întrebat:

am pe calculator windows 8 pot cumva sa ma joc pe el jocuri de xbox de genul red dead redemption? skate 3? jocuri exclusive pentru xbox care le gasim la magazine? multumesc dau funda happy

3 răspunsuri:
| Andrey3oo7 a răspuns:

Salut!
Windows 8? Frate e printre cele mai performante Window-suri ce naiba? normal ca o sa-ti meargawinking

| belfast explică (pentru Andrey3oo7):

Da dar cum?
cum fac sa ma joc acele jocuri?

| Andrey3oo7 a răspuns (pentru belfast):

Exact aceleasi jocuri nu poti trebuie pentru format PC pe care le poti descarca de pe siteuri diverse (ca sa nu dau un nume) sau le poti cumpara din magazine