| tdy a întrebat:

Am placa De baza gigabyte ga-g41mt-s2p, Si vreau Sa imi cumpar Niste Rami, Ar Suporta Tipul asta de rami?
http://www.emag.ro/......DQ8SRBBBM/

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

Din moment ce zice ca suporta doare 1333 si aia-s de 1600 ..nu cred ca se suporta.

2 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Deschide-ti unitatea si verifica pe una din placutele de memorii ram ce tip sunt.ddr cat
daca nu poti asa: descarca cpu-z si vezi specificatii ce tip de ram ai si vezi daca supporta cu cei pe care vrei sa-i cumperi tu

| tdy explică (pentru Santo2190):

Sunt Ddr3. Dar am văzut pe Net Niște Întrebări Cum cică Suporta Ram Pana la 1333 MHz si cei de pe eMAG Au 1600 de aia Întreb.

| Santo2190 a răspuns (pentru tdy):

Din moment ce zice ca suporta doare 1333 si aia-s de 1600 ..nu cred ca se suporta.