| anonim_4396 a întrebat:

Am primit astazi stick-ul Digi Net Mobil de la RDS ca am facut contract cu ei. Dar nu prea inteleg la ce e folositor? Adica netul il am nelimitat sau e limitat la 5 GB? Am bagat si cartela sim si am incercat sa dau un SMS si nu merge. Imi puteti da mai multe detalii? Multumesc!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cand ai facut contractul, nu ai citit si intrebat? ce scrie in contract.vezi ca sunt tepari.si eu am avut probleme cu ei.cel mai ok ii intrebi pe ei.

| sasukeady a răspuns (pentru express11):

Am citit dar nu i-am intrebat stiu ca stick-ul asta este pentru net. Dar am vazut ca am o optiunea sa dau SMS-uri de pe el si nu am inteles daca am net nelimitat. Din cate am auzit au fost probleme cu facturile, m-am uitat si eu pe site in contul meu si am observat ca am de platit 222.32 LEI. Vorba era sa fie pana in 100 LEI.O sa vad daca e o eroare de la ei