| CodrinValentin a întrebat:

Am primit o intrebare de la un prieten, care e cam asa : "cum fac un bind sa nu fie say,
sa nu fie afisat in say ci in consola "... Intrebarea este din Counter-Strike 1.6 si are nevoie. asa ca nu stiu ce sa ii zic si am postat pe TPU... care ma ajuta are FUNDITZZA!

1 răspuns:
| w3xuLik a răspuns:

Man incearca sa ma lamuresti sa nu fie say dar sa fie afisat numai in consola.Joc si eu Cs de ceva vreme dar ceea ce intrebi tu e o problema fara raspuns (adevarat pentru a scrie in consola apesi ` ) Deci incearca sa ma lamuresti asupra lucrului pe care vrei sa-l faci...