| nzc99 a întrebat:

Salut Tpu.Am probleme cu jocul League of Legends m-am jucat 3 luni iar intr-o zi m-am jucat intr-o dimineata apoi peste 5 6 ore am incercat sa intru iar cand se face update-ul acolo nu imi merge sa dau Play si la regiune in stanga imi scrie undefined si cand dau pe read more sau pe undefined imi zice acces restricted ce fac. am reinstalat jocul, l-am downloadat din nou ce pot face plss rezolvare dau funda! MS MS

3 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Poate mai fac reparatii, se mai intampla, si eu am LoL dar nu sunt la mine acasa deci nu stiu daca e de la tine sau chiar fac reparatii maine cred ca o sa mearga

| Andrey2002012 a răspuns:

Trebuie sa mai astepti..lucrează la server
Mult noroc

| Predescu_Stefan_1993 a răspuns:

Nici eu nu prea stiu dar e de la net la mine daca trimiti cerere la lol degeaba nu ii intereseaza doar iti dau niste siteuri inutile si asa face cand merge cand nu e o pb foarte enervanta