| Adrianpsf a întrebat:

am probleme la counter strike 1.6 cand deschid cs mi se deschide normal si dupa aia se inchide dupa 9 sec dupa ce am deschis-o si sa nu dati raspunsuri ca : reinstaleazati cs

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut.Uite depinde ce cs 1.6 ai tu la mine de exemplu warzone nu functioneaza si am bagat cs de la freakz si cs 1.6 original iar ascestea doua au mers.Incearca sa schimbi cs-ul! Nici nu ai dat detalii despre computer ce resurse ai in el si altele. Daca imi dai mai multe detalii te-as putea ajuta ca si eu am intalnit problema asta cand jucam cs.Bafta!

| Adrianpsf explică (pentru siriusblack98):

Intel celebron CPU 2.40 GHz 2.39 GHz, 992 MO din ram, placa video 64 mb

| siriusblack98 a răspuns (pentru Adrianpsf):

Cu ramii stai prost rau de tot.Dar singura solutie este sa descarci alt cs si obligatoriu de pe alt site.

| Fanu23 a răspuns:

Simplu descarca alt c.s