| anonymous2666 a întrebat:

Cu ce program pot deschide un fisier tip.dem. Mai degraba un demo facut pe Counter-Strike. Dar sa-l deschid sa-l pot edita, nu deschis in consola CS-ului si doar sa ma uit la el...

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Iti trebuie fraps si Sony vegas!
Uite un tutorial despre cum sa editezi, sa faci un filmulet cs cu fragurile tale :
-> http://www.freakz.ro/forum/Cum-sa-faci-un-film-CS-t8226.html

| anonymous2666 explică (pentru N0xEterniS):

Da, in fine stiu sa folosesc Sony Vegas si Fraps si mai ales sa fac un demo laughing) credeam ca pot vedea Demo-ul fara sa-l filmez cu Fraps...Mersi oricum big grin dar ai vreo solutie cand fimez demo-ul cu Fraps sa nu mai am lag? Orice-as face am lag cand folosesc Fraps-ul.

| N0xEterniS a răspuns (pentru anonymous2666):

Intra in joc, dupa apasa TAB+ALT pentru a-l pune in bara de start, dupa da click 2 pe bara de start si alege Task manager Acolo ai ``processes``. Cauta cs.exe sau hl.exe si da click 2 pe el. Apoi ai ``set priority`` si da la `low`.

| anonymous2666 explică (pentru N0xEterniS):

Si asta imi afecteaza cu ceva Pc-ul?

| N0xEterniS a răspuns (pentru anonymous2666):

Asa am si eu! Nu imi afecteaza deloc pc`ul!
Fa asa si o sa vezi diferenta. Daca nu-ti place, dai inapoi la normal!

| anonymous2666 explică (pentru N0xEterniS):

Chiar nu se vede nicio diferenta.sad am facut exact cum ai zis dar nimic. Oricum am downloadat BandiCam si cu el merge perfect big grin aa, apropo cum pot face filmuletul sa fie HD?