| FvLaD123 a întrebat:

am ramas blocat la prince of persia the two thrones la the upper city.va rog ajutati-ma si daca imi iese dau funda.multumesc

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ai cautat vreun walkthrough pe net? Sau, daca nu stii engleza, de ce nu cauti un gameplay video pe youtube?

| CyLvEr a răspuns:

Stiu si eu jocul...il am pe ps2. Te referi la gigantul ala sau la camera asa cu pic fum?
La gigant trebuie sa te sui pe niste chestii sa sari cu cutitul in spatele lui, asa de vreo 3 ori pana il omori.
Iar la camera acea trebuie sa iesi din ea si sa treci peste cabcane.