| HESOYAMbruh a întrebat:

am ramas in pana de idei... Recent am terminat Detroit: become human si Fahrenheit: indigo prophecy si as vr sa stiu niste jocuri asemanatoare din orice an (2003-2020) bazat pe poveste si pe alegerile facute (nu veniti cu titluri precum the walking dead sau life is strange... Nu mi-au placut desi le-am jucat)

2 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

Încearcă Prey. Outcome-ul nu se bazează fix pe ce alegeri faci, dar ai multe alegeri pe care le poți face. La final o să se întâmple ceva, în funcție de alegerile pe care le-ai făcut în joc.

| HESOYAMbruh explică (pentru Jakye):

Sincer nu prea ma fascineaza... Am vzt ca e in stilul la half life