| anonim_4396 a întrebat:

am reinstalat windowsu si dupa ce l-am reinstalat mi se restarteza singur ca cum i-as da restart din windows am instalat windows 7 si xp si tot asa imi face ce problema are

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca este ceva cu racirea. Ar trebui vazuta temperatura procesorului si eventual schimbata pasta termica.

| Fdasc a răspuns (pentru Salontanul):

Am schimbat pasta termica si am reinstalat windowsu si tot la fel face cred ca are o problema hard disku

| Fdasc a răspuns (pentru Salontanul):

Am schimbat pasta termica si am reinstalat windowsu si tot la fel face cred ca are o problema hdd

| Fdasc a răspuns (pentru Salontanul):

Am schimbat pasta termica si am reinstalat windowsu si tot asa face cred ca e o problema de la hdd

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia HDD-ul si pune-l ca "Slave" la un prieten si apoi fa-i o verificare a partitiilor. Vazi daca-ti da bad-uri.