| Bădăluţă_Marius_1996 a întrebat:

Buna seara, mi-am reinstalat aseara windowsu, mi-am pus windows 8 s-a instalat totul bine. Dupa ce i-am dat un restart s-a deschis pana la faza aia unde apare singla de la windows si se incarca si ramane asa. Am incercat sa reinstalez windowsu sa pun windows 7 sau windows 8.1 si nu merge. Merge sa bootez dar apare singla de la w7 sau w8 si ramane asa blocat. Am cautat hdd-u de bad-uri si nu are nimic. Ce-i de facut sad?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sters mai intai celalalt w?

| stlucian a răspuns:

Reformateaza partitia unde pui win din bios si apoi instaleaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui ca atunci cand reinstalezi urmatoarea data windowsul, sa fie cel vechi, adica 7 si sa formatezi tot hardul dupa ce iti buteaza windows-ul de pe cd/dvd.

Astfel fisierele cu windowsurile trecute vor disparea de pe hard si nu vor mai da erori.

O zi buna!

| 8imal a răspuns:

Bios update!