| Nica_George_2000 a întrebat:

am sa va pun cateva intrebari iar cine raspunde cel mai concret primeste fundahappy!
1.Nu prea-mi place fifa 15 care l-am cumparat astazi de pe g2a,si vreau sa imi cumpar fifa 16
2. Vreau sa-l vand pe site-l g2a ( explicati-mi cumlaughing) )
3.Stiu ca la unele jocuri care le vinzi poti primii bani, iar daca eu bag doar un fifa 15 el va ramane mereu si poate toata lumea sa-l descarce? De exemplu eu vand fifa 15 cu 6.5E si si imi da 0, 28E, pe descarcare, daca vand zece o sa-mi dea 2, 80E?
4. Daca il pun la vanzare, eu il mai am in lista mea de jocuri pe origin, si il mai pot juca?

2 răspunsuri:
| anonymus4106 a răspuns:

Odata ce ai activat codul pe Origin, nu mai poti vinde jocul. Dar poti vinde contul (nu pe G2A) laughing