| Razvan1234Ki a întrebat:

Am Samsung Galaxy S3, si sa dori o consola sau un nou telefon.Ce sa aleg? Ce pot face in plus cu o consola?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Pe consola sunt jocuri mai faine cum ar fi GTA 5, NFS etc..iti recomand una next-gen (ps4, xbox one). Si telefonul e bun, nu trebuie sa te gandesti doar la gaming, e bun si ca sa suni, sa trimiti mesaje, sa faci poze, mai arunci o privire pe facebook etc. Sunt jocuri faine si pe telefon si il poti lua cu tine oriunde. Dar pe console toate costa bani. Daca vrei pentru gaming ar fi buna o consola, daca vrei ceva mai folositor, atunci telefon.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Eu as tine telefonul, mi-as mai strange bani si as lua un calculator mai bun.
comparativ intre telefon si consola nu prea exista.
Consola e destinata jocurilor.
Telefonul e destinat comunicarii.

chiar daca au elemente comune, gen jocurile, o fac la un nivel diferit.

intre cele doua in mod clar consola

| TechGuyTpu a răspuns:

Este ezact ca si cum ai intreba ce merge mai rapid? Un skate sau un avion? Sunt 2 chestii complet diferite.

| Andrei_Dumitriu_2000 a răspuns:

PlayStation 4 clar