| dRk10 a întrebat:

Salut, am cumparat o licenta de counter strike de pe jocuri-sms.net, am achitat tot, vreau sa stiu cand primesc codul cu licenta steam-ului, ca nu mi-a aparut decat : achitat si atat.

Răspuns Câştigător
| clofu a răspuns:

Daca la-i luat cu vreo 2 euro... poti sa stai linistit ca e tzapa.Sau daca nu e tzapa o sa fiti cel putin 10 pers. cu acelasi user si parola...

1 răspuns:
| jocuri888 a răspuns:

Clofu nu ai o treaba cu steamuhee hee @ dRk10 Licenta vine pe mail nu prin sms happy Inainte sa cumparati cititi tot ce scrie acolo.
Asa ca idee trebuie sa primesti un mail de genu:
Licenta comandata: xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx (vezi istoric pe site)
Multumim pentru comanda!
Daca sunt probleme, va rugam trimiteti mail la reclamatii@jocuri-sms.net!
Daca tot nu ai activat licenta si ai mesajul cu codul primit da un mail la reclamatii@jocuri-sms.net si o sa te ajute baietii.