| Sideswipe a întrebat:

am si eu 2 intrebari legate de jocul Left 4 Dead 2:

1. cum poti juca versus mode non-steam cu prietenii ( adica sa faci tu jocul)
2. ce pot face, special infected zombies ( hunter, boomer, tank, charger, etc.) sunt transparenti si nu ii vad decat daca sunt in fata mea si pun lanterna pe ei.

3 răspunsuri:
| Fixativ a răspuns:

Http://intl.garena.com/ downloadeaza asta si poti sa te joci l4d2 non-steam

| XxXSeXxX a răspuns (pentru Fixativ):

@Madutzu_Marius_2000 mi-am laot l4d2 (Left 4 Dead 2) am loat si garena dar dupa aia ce fac ma ajuti te rog?

| XxXSeXxX a răspuns (pentru Fixativ):

@Madutzu_Marius_2000 mi-am laot l4d2 (Left 4 Dead 2) am loat si garena dar dup aia ce sa fac ma ajuti te rog?