| Drami a întrebat:

am si eu cateva intrebati:
1.As vrea sa descarc GTA 5 pe laptop si ar cam dura 13 ore si as vrea sa stiu daca se intampla ceva daca las laptopul la incarcat toata noaptea deoarece se termina bateria.

2.Ar merge GTA 5 pe laptop Lenovo cu procesor Intel Core i5

3.Daca las laptopul mult la incarcat se arde ceva din el?(bateria sau procesorul?)

4.Se mai difuzeaza la televizor Fenomene stranii sau fenomene paranormale, si daca da pe ce canal? î

Scuze daca sunt intrebari stupide.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

1. Nu se intampla nimic.
2. Daca ai si placa video nVIDIA sau amd s-ar putea sa iti mearga
3. Daca il tii mult in priza mai bine il folosesti cu bateria scoasa pentru ca in timp iti scade durata de viata a bateriei.
4. Nu cred ca se mai difuzeaza, era odata pe discovery dar vad ca numai e.