| Cristi92 a întrebat:

Am si eu cont pe Nfs World si n-am mai intrat pe el asa de des facusem lvl 50 acum cateva saptamani in urma cumparasem o masina rent si am iesit de pe joc cand am vrut sa intru iar imi dadea eroare si ma scotea din joc stie cineva ce are?

1 răspuns:
| dominyksk a răspuns:

Pai tinand cont ca nfsw face updateuri cam 1 data pe saptamana probabil nu ai ultimele updateuri reinstaleaza jocul si asteapta sa ti se instaleze ultimele updateuri