| Marius20132 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor.Astazi mi-am cumparat un controller de ps4 wireless ca sa pot juca fifa 17, Dau sa joc pe kick-off si imi apare lucrul ca am 2 manete una rosie si una albastra.
Tin sa specific ca am o singura maneta si cand dau sa selectez doar una din acelea doua nu imi accepta jocul si imi da crash.
Va rog sa ma ajutati.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

S-ar putea ca jocul sa aiba cateva file corupte, incearca sa-l reinstalezi sau sa dai Verify Game Cache daca l-ai cumparat