| BassBooster a întrebat:

am si eu o intrebare adresata jucatorilor de GTA SA:MP Nu aveti ceva servere RolePlay unde pot sa merg la magazin sa imi iau tigari. telefon... si din astea? va rog!

Răspuns Câştigător
| iReal96 a răspuns:

Ma in samp nu exista (cred)acele "magazine"exista o comanda care iei tigari.etc.
exemplu : pentru bere scrii /beer, sa suni pe cineva scrii /call "NR TEL", pentru tigari scrii /smoke.
Scuze dar nu stiu. daca e pe toate serverele de roleplay asa.happy

1 răspuns:
| andreyutzu4you a răspuns:

Raspunsul tau aici... samp.blackgames.ro:7777 gogogo, da-l mai departe te rog [ acum se lucreaza la el, dar este on, dupa restart o sa avem kilometraj 3D si multe alte lucruri, cheama-ti prietenii si haideti! vom face si eventuri