| Empiru a întrebat:

am si eu o intrebare, am de gand sa imi schimb windowsul ( am xp., cu 7 64 biti, ultimate edition ) intrebarea este. daca se poate formata windows-ul fara altul instalat, daca nu cum as putea sa il sterg pe al doilea?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Raspunsul este: nu se poate face format fara sa instalezi alt windows. In momentul cand instalezi un sistem de operare nou se sterge automat cel vechi si deci nu ramai cu doua sisteme de operare decat daca alegi sa faci instalarea pe alta partitie fata de partitia pe care e instalat primul sistem de operare.