| ovidiu13b a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Am pc mai slabut si as vrea si eu niste jocuri pentru configuratia urmatoare : -Procesor : Intel(R) : 2. 80GHz(2CPUs)
-Memorie RAM : 2GB
-Placa video : Intel(R) 82945G Express Chipset Family, 256MB
Mentionez ca detest jocurile de fotbal: Fifa, Pes si alte balarii de genul. Doresc ceva de genu : Shooter(CS Sunt plictisit de el), Strategie(Age of Empires sunt satul de el), masini (NFS nu merge nicio varianta din care am incercat pana acum. Doresc foarte mult acest joc.), si multe alte jocuri pe care mi le doresc. astept raspuns happy va rog frumos

DAU FUNDAA!@!@!@

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MarianAlex112 a răspuns:

Pai ar trebui sa iti mearga ai procesor cat de cat bun 2gb ram de ajuns si 256 video ar merge... am avut si eu pc asa si imi mergea toate nfs aparute adica pana la undercover dar aveam procesor Intel premium 3, 1 Gz si 1 gb ram si placa video 256 mb

| acidjucke a răspuns:

Incearca sa joci http://www.facebook.com/......ttp?/l.php e super tare si indeplineste toate cerintele tala daca nu il vrei incearca rainbo six vegas