| xvladx1234 a întrebat:

am un adaptor de USB la pc in care vreau sa bag un modem de internet si nu mi-l citeste, dar daca bag modemul in pc merge aveti idee co poate avea? multumesc!

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Adaptorul pierde semnal happy Pune-l in pc direct.

| xvladx1234 explică:

Eu initial am vrut sa modemul geam, in speranta de a prinde semnal mai mult.big grin

| UbexFlo a răspuns (pentru xvladx1234):

Stiu cum elaughing Daca nu deschideam geamult nu aveam semnal.Acum ca e iarna n-am decat sa suport laughing
Prin adaptor pierde semna;.AM si eu unul cu 5 orificii USB si il tin degeaba pe masa.Eu l-am vrut pentru prelungire ca nu-mi ajungea un USB de la unitate pe birou sad