| LiviuMarianLiviuMarian a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul, nu imi citeste stickurile adica el le vede dar cand vreau sa intru pe el imi cere sa-l formatez pentru a continua,am incercat din meniu Computer management dar nu merge, poate are vreo problema driverul, Dar modemul de internet il citeste.

2 răspunsuri:
| dani4me a răspuns:

Ai incercat sa pui alt stick? sau daca e stick cu card sa schimbi cardul? iar daca ai wind XP e posibil sa fie de la windows

| LiviuMarianLiviuMarian explică (pentru dani4me):

Da am incercat toate stick-urile si nu merge niciunul si am windows 7