| Ticu_Robi_2002 a întrebat:

am si eu o intrebare. Am un PC destul de slab, cu urmatoarele configuratii:1 GB RAM, Placa Video Intel Express Chipset Family de 128 MB si Procesor Intel Pentium D de 3, 40 ghz si as vrea sa stiu daca exista vreo metoda sa pot juca pe el jocuri gen PES 2013, FIFA 14 sau jocuri de genul fara sa folosesc SwiftShader.In prezent am pe el PES 2010, FIFA 09, FM 15 si merg destul de bine, dar as vrea sa stiu daca merg jocuri de genul mai noi.

Răspuns Câştigător
| marian37 a răspuns:

Nici o șansă sa joci ceva. Totul tine de hardwere. Daca nu dispui de un buget pentru a lua un alt pc, nu ai ce face.