| Alexxanndru a întrebat:

Salut,TPU.Am si eu o intrebare.Cand intru pe facebook si vreau sa joc un joc(ca de ex. Fruit ninja, sau altele) se incarca greu si merge greu tot jocul.Am inteles ca este de la plug-inuri, si as vrea sa stiu cum fac sa verific ce plug-inuri au ramas in urma cu updateurile.Folosesc Chrome si windows xp sp3(daca e necesar). Funda.

3 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Celelalte informatii ESENTIALE despre calculatorul tau pe care nu le-ai mentionat? Cum ar fi placa video, memoria RAM, procesorul...

| Alexxanndru explică (pentru xFluing):

Eu am intrebat "cum fac sa verific ce plug-inuri au ramas in urma cu updateurile". nu de ce merg greu.Si inainte, cand abia mi-am reinstalat windowsul mergeau prfect.

| xFluing a răspuns (pentru Alexxanndru):

Pai puteai sa spui asta de la inceput...