| 2Pac3Furious a întrebat:

Am si eu o intrebare! Care este cea mai tare clasa pe metin2 TIM!
Sau daca aveti sa-mi dai si mie va rog frumos un cont pe metin2 tim orice server!
Ofer funda la cel mai tare cont!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut tu metin 2 la Dragoste si sex?

| 2Pac3Furious explică:

Tu chiar nu vezi ca am scris acolo "Scuzati categoria ". Am pus la dragoste si sex deoarece aici intra mai multi ca la PC online nu intra nimeni pe acolo, ma rog, daca ai de gand sa raspunzi fa-o nu te mai plange atat ca am gresit ca am facut nu stiu ce happy pana mea
O zi buna!