| Aleexx20 a întrebat:

Am si eu o intrebare..Cum fac driblingurile in FIFA 13..adica pe ce butoane apas...si cum ma arunc cu portarul la penalty-uri?

5 răspunsuri:
| gamerulyonutz a răspuns:

La scheme pe FIFA 13 nu ma stiu doar pe xbox dar daca ai butoanele potrivite, ar cam trebui sa le ai, sau daca nu le ai fatile ca si mine, w pasa lunfa, a centrari, s pase, d shoot, si inloc de sageti pui in fata u, in spate j, in dreapta k si in stanga h, si pe butoanele astea de pe "d+Shift" faci plonjon dar te m, au ajuta pc, bft funda!

| Aleexx20 explică (pentru gamerulyonutz):

Da..asta am facut si eu...dar eu ma refer la scheme..adica sa dau craci happy, sa fac braziliana..etc.

| gamerulyonutz a răspuns (pentru Aleexx20):

Stiu doar cum sa faci foarfeca, centrezi in fata porti si dai 2X D
adica de pe ala care suti

| Aleexx20 explică (pentru gamerulyonutz):

Adica apas de 2 ori pe butonul cu care sutez?

| gamerulyonutz a răspuns (pentru Aleexx20):

DA