| AnDuTzu_2289 a întrebat:

am si eu o intrebare! big grin.De ce calculatorul meu nu imi permite sa ma joc unele jocuri decat intr-o alta rezolutie.Am Win7 calculatorul e cam vechi ma rog,nu ma prea pricep, am placa video praf asta e cea ce stiu laughing.Imi puteti spune cum sa ma joc ceva fara ca Pc-ul sa imi ceara o rezolutie anume?! big grin

2 răspunsuri:
| Cristiyang a răspuns:

Joaca mariorolling on the floor si sudokuwinking

| AnDuTzu_2289 explică (pentru Cristiyang):

Multumesc pentru raspunsul tau maturstraight face. In pnm eu vreau un raspuns, un ajutor, daca nu ai ce sa zici TACI DRQ SI VEZITI DE TREABA!