| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: daca se poate: am jucat inainte metin.ro si m-am lasat acum as vrea sa ma apuc iar pe volans cu un sura arme magice dar sa-l duc departe, dar intrebarea mea este, pot sa il duc mai departe de level 60 sau 70 daca nu bag bani in joc doar in o freza si 5-6 bilete de v2, ma baneaza daca nu pana mea? si are rost dau funda multumesc mult

2 răspunsuri:
| badoiu a răspuns:

Da oti sa-l duci pana la capat de tot dar fara sa bagii banii in inele de experienta si a 3 mana vei avea ceva de munac.mersi

| Cristi9712232 a răspuns:

Nu are de ce sa te baneze si daca vrei sa bagi bani baga
dar sunt multe persoane care au lvl 80-90 si nu au bagat nici 1leu
funda?