| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: am mai jucat metin2.ro si acum as vrea sa ma apuc iar pe VOLANS cu un sura arme magice si cu inca un farmer warr corp doar pentru metine sa fac bani big grin, intrebarea mea este: are rost sa ma apuc sau dupa cateva luni jucate din greu iau bani pe nedrept sau iau ban ca nu bag bani in joc doar pe freza si pe niste bilete de v2, dau funda.ce credeti, dupa level 60 mai am sanse daca nu donez dau funda multumes cm ult

Răspuns Câştigător
| CantBeTrue a răspuns:

1.Nu poti lua ban O_o asa cine s-ar mai juca metin daca nu ai avea farmer?
50%din metinari s-ar lasa.
2.Ai sanse dupa lvl 60 daca nu donezi deoarece acum poti cumpara bilete v2 de la playeri la fel si piatra insangerata.

1 răspuns: