| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: am mai jucat metin2.ro si acum as vrea sa ma apuc iar pe VOLANS cu un sura arme magice si cu inca un farmer warr corp doar pentru metin2, intrebarea mea este: are rost sa ma apuc sau dupa cateva luni jucate din greu iau bani pe nedrept sau iau ban ca nu bag bani in joc doar pe freza si pe niste bilete de v2, dau funda.ce credeti, dupa level 60 mai am sanse daca nu donez dau funda multumes cm ult

2 răspunsuri:
| cezar987 a răspuns:

Da dar trebuie sa muncesti ff mult dupa 60 pentru ca, ca sa ai un cont calumea trebuie ca la 60 sa ai minim 800kk pentru biteme bonusate care sunt de la 50kk in sus(depinde de bonusuri)

| ToPBosS a răspuns:

Ma daca tu ai vrea sa te apuci de alt metin si totusi iti pasa de primul cont propun sa intri pe el cand n-ai ce face si intre timp sa joci volans dar daca ai renunta la el nust treaba ta cati bani ai bagat in el si restul acu daca as fi in locul tou as continua pe el sau las vinde daca e bun de ceva in fine treaba ta...