| Danny_Messy_1995 a întrebat:

Am si eu o intrebare dc imi apare la fifa 2007 demo aceasta: FIFA 07 Requires Hardware Graphics Acceleration.
Si ce trebuie sa fac ca sa mearga?
Dau: Vot+Funda!
Va rog ajutati-maaa!

Răspuns Câştigător
| marik99 a răspuns:

Dai asa :
Click dreapta pe My Computer --> Properties ---> Hardware ---> Device Manager
Acolo o sa iti apara "o caseta" cu Dispozitivele din PC
DAi pe plusul de la "Sound, video and game controllers" si vezi daca ai placa video instalata. Daca gasesti acolo ceva gen Video Device inseamna ca e instalata, dar nu iti indeplineste conditiile si nu iti suporta jocul.
In alt caz, daca nu iti apare nimic de vreo placa video acolo, inseamna ca trebuie sa cauti CD-ul placii si sa o instalezi, sau in alt mod, il iei direct de pe net.
Funda? happy

| Danny_Messy_1995 explică (pentru marik99):

Frateee uite id meu de mess dannyyubytelul baga-ma si sa vb acolo plzz! ca nu prea inteleg

3 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Ori nu ai driver-ul de la placa video instalat ori nu ai placa destul de buna desi la fifa 2007 nu stiu ce gunoi de placa ar trebui sa ai ca sa nu iti mearga jocul.

| Danny_Messy_1995 explică (pentru JohnnyWylde):

Am zis ce trebuie sa fac ca stiam si eu ca nu e prea buna...