| BuNziK a întrebat:

am si eu o intrebare! De ce la call of duty modern warfare 2 nu imi apare scrisu ce pot face? Astept raspuns dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Crizty a răspuns:

Sal,in primul rand zi pe ce rulezi aplicatia call of duty xbox sau pc, ca din cate stiu aplicatia call of duty nu poate fi rulata pe pc, si daca iei tot felul de call of duty pentru pc facute de anumiti pleyeri pentru pc o sa apara tot felul de erroari si anume cum ie la tine cu scrisul daca ma intelgi....si daca il folosesti pe xbox sar pute sa fie de la joc nuie bun sau de la rezolutia sau digonala plasmei sau televisorul pe care ruleaza xbox.

| BuNziK explică:

E pe pc! Si cand intru in joc in loc de scris imi apar niste patratele colorate...