| darkgirl58 a întrebat:

Ajutati-ma va rog am instalat sims3 dar nu merge cand vreau sal deschid imi apare o caseta in care scrie Enter your registration code here please enter the entire registration code found eother in your confirmation email, your game manual/product packaging, or game card. si apare un spatiu sa scriu eu ceva dar ce sa scriu? ca sa mearga dau funda crying( hellp puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Andreeajust a răspuns:

Da-mi si mie linkul dupa care ai descarcat sims3!

| Luminou a răspuns:

Iti trebuie cod de activare il poti lua si de pe YouTube scrii 'activation code for sims 3'