| Bogdan_Inculet_1996 a întrebat:

Am si eu o intrebare: de o saptamana mi-am facut cont de steam, mi l-am descarcat, am instalat cateva jocuri dar am constatat ca nu pot adauga prieteni. Cand apas +ADD FRIEND imi spune: YOUR ACCOUNT DOES NOT MEET THE REQUIREMENTS TO USE THIS FEATURE. va rog ma poate ajuta cineva cu o solutie ( inafara de bagat bani in steam)?

1 răspuns:
| TheCrusader a răspuns:

Nu exista alta solutie. Nu poti adauga prieteni daca nu ai bagat in steam minim 5 euro(parca). Totusi, cei care au bagat 5 euro te pot adauga pe tine. Spune-le sa te adauge ei pe tine.