| rebeca a întrebat:

Ce reprezinta acele puncte pe care le strangi?

Răspuns Câştigător
| camy_1834 a răspuns:

Buna! obtinand puncte si cat mai multe fundite, poti avea un loc mai bun in rank si poti devenii expert TPU. pa-pa

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pozitia ta in clasament.

| Ben. a răspuns:

Acnee.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Dr.BenZona...laughing imi era dor de tine :*:*
aceeasi chestia voriam sa o spun si eu big grinlaughing

| kh1ss a răspuns:

Sincer? Mai nimic... niste puncte

| camy_1834 a răspuns:

Mz de funditahappy:Xpuup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poziția în clasamentul TPU (rank).
Aceste puncte se strâng în urma punctării de către ceilalți utilizatori a răspunsurilor oferite de tine (inteligent, folositor, amuzant, nefolositor și stupid) cât și premiate cu fundiță. Tot aceste puncte te ajută să devi și expert TPU.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e suma banilor pierduta in viata reala, cam atat ai fi castigat daca ai fi muncit big grin