| Ionutts a întrebat:

Salut TPU,am si eu o intrebare,incerc sa ma joc fifa 2010, 2011 etc, si imi merg foarte greu,unele chiar nu merg, spre deosebire de pes, care imi merg toate, si 2014, am un pc ft bun, nu am o explicatie, dau funda si vote.

Răspuns Câştigător
| ValyPC a răspuns:

Instaleaz-ati dirverele
Downloadeaza SlimDrivers si iti arata ce lipseste din pc-ul tau
Sper ca te-am ajutat.Peace

2 răspunsuri:
| CCLeaN a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru numa ca mie nu merge pes 2014 pentru ca nu am calculator pentru el. De exemplu fifa 10 merge greu, iar in schimb pes 2010 merge perfect. Acum incerc sa instalez pes 2011 sa vedem. Sper sa raspunda cineva la intrebarea asta. Bafta!

| Ionutts explică (pentru CCLeaN):

Mersi la fel, adica nu inteleg, de ce pes merge si fifa nu straight face