| mihai2061 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de metin2 ro... de un timp nu-mi merge sa deschid 2 jocuri daca il deschid si pe al 2 lea mi se restarteaza calculatorul si nu stiu de ce straight face Cine ma ajuta PLZ FUNDA Id: yo_raz0r@yahoo.com

3 răspunsuri:
| AnT1d0T a răspuns:

Salut mihai, acum ceva timp (1-2 ani) am avut si eu aceeasi problema.eu am rezolvat reinstaland windows-ul si reinstaland de asemenea si metin2 ro. sper ca ti-am fost de mare folos. funda?:X

| cartita89 a răspuns:

Raspunsul meu pentru tine este sa iei programul pcsx2 varianta de 565 si sa instalezi iar metin succes!