| ReDMaN12 a întrebat:

Ce sa fac daca atunci cand deschid metin2.ro mi se restarteaza calculatorul(cand intru pe el si incarca fisierele nu in timp ce joc)...un raspuns bun pentru o funda buna

Răspuns Câştigător
| XpandereX a răspuns:

Virusat! incearca sa il sterci din toate programele, instaleazal si daca tot asa naspa virusi, cai troieni... funda pls ca sa fiu tot happy

2 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Salut,
poti rezolva problema urmand instructiunile din ghidul urmator:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html

| sorin100 a răspuns:

Se poate sa fie de la placa de la placa video. mie mi se intampla in mijlocul jocului dar cred ca si la tine e la fel. incearca sa pui rezolutie mai mica de la setari insa tot nu cred ca o sa mearga