| ClaudiuTita3 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de Steam, daca e o sa imi cumpar DayZ va fi necesar sa am cerintele acelui joc pentru al putea rula?

Răspuns Câştigător
| DarkAndDreary a răspuns:

Da. Desi uneori poti juca unele jocuri chiar daca ai cerinte putin mai mici.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu mai, poti sa il rulezi pe un calculator din 1985 cu cartele perforate. Te-ai gindit mult inainte sa scoti duma asta de intrebare?

| ClaudiuTita3 explică (pentru KodrutZ):

Nu trebuie sa fi rau... este prima oara cand imi fac si eu cont de steam tongue