| AlexutzuVaIntreaba a întrebat:

Salut,recent am facut un server de minecraft 1.7.2 cu Bukkit, am pus la online mode false etc. (cu hamachi) dar cand un prieten vrea sa intre nu ii merge. este conectat la reteaua mea de hamachi i-am dat ip de la hamachi pe care sunt si eu conectat dar nu ii merge. Ce pot face sa poata intra? Funda

4 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Nu la toti merge cu hamachi. incearca sa setezi la sv : sv ip:25... (ip tau de hamachi).

Răspuns utilizator avertizat
| TheDarkMita a răspuns (pentru AlexutzuVaIntreaba):

straight face poate ca nu iti merge. ai whirless fara cablu? (din routher cablu in pc) daca nu nu cred ca poti sa faci

Răspuns utilizator avertizat