| MrDOOM a întrebat:

Am si eu o intrebare.Mi-am luat de curand slot pe un server de deathrun si nu stiu cum sa mi-l activez adica incerc sa intru pe server si imi zice:Kicked you have no entry on this server. Da ca stiti cumva niste comenzi pe care sa le pun in consola ar fi de ajutor.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dany3 a răspuns:

Pai asa imi spunea si mie am server classic iar asta inseamna ca ai admin si trebuie sa bagi in consola setinfo _pw (parola ta de admin) apoi te va lasa sa intri pe server