| Ajmacagica a întrebat:

Salut TPU am si eu o intrebare. Mi-am luat fifa 17 pe xbox 360 si am primit acel cod de xbox live de o zi cand incerc sa il bag nu merge zice ca e invalid. Ce sa fac FUNDA!

3 răspunsuri:
| ionutborcea a răspuns:

Poate codul este folosit deja chiar daca e nou pentru ca stiiu asa faceam eu intram in altex si luam coduri de xboxlive de la xboxurile noii deci iti sugerez sa cautiti pe Youtube cum sa eii coduri de xboxlive funda?

| Ajmacagica explică (pentru ionutborcea):

Wtf codul era in carcasa jocului care era intr-o "cutie de siguranta" gen ati-furt care ti-o scoate doar la casa... nu cred ca e asta

| ionutborcea a răspuns (pentru Ajmacagica):

A k orsicum eu doar ziceam ca de fapt nu am luat niciodata nici un cod rolling on the floor intra pe Youtube